-  Stylizacje do sesji zdjęciowej

Stylizacje do sesji zdjęciowej

Twój obraz mówi wiele o Tobie jeszcze zanim wypowiesz słowo.

 

Planujesz sesję wizerunkową, biznesową czy rodzinną?

 

Zastanawiasz się, co powinnaś założyć, żeby dobrze prezentować się na zdjęciach?

 

Jeśli tak, pakiet ‘Stylizacje do Sesji Zdjęciowej’ jest dla Ciebie!

Zajmiemy się następującymi aspektami

1. Konsultacja online – rozpocznę od rozmowy, aby zrozumieć Twoje oczekiwania i cel sesji zdjęciowej.

 

2. Opracowanie Koncepcji – na podstawie naszej rozmowy, stworzę koncepcję stylizacji, która będzie obejmować kolorystykę, styl ubrań, a także propozycje dodatków i detali, które podkreślą Twój indywidualny styl.

 

3. Wybór garderoby – pomogę Ci zakupić lub wybrać z Twojej garderoby ubrania i dodatki, które będą pasować do koncepcji stylizacji.

 

4. Doradztwo podczas sesji – będę do Twojej dyspozycji (online/telefonicznie) podczas sesji, aby dostosować stylizacje, zrobić niezbędne poprawki i upewnić się, że czujesz się komfortowo.

 

5. Wsparcie na przyszłość – w razie potrzeby odpowiem na Twoje pytania i udzielę porady modowej również po zakończeniu usługi.

Z pakietem ‘Stylizacje do Sesji Zdjęciowej’ stworzysz autentyczny i spójny wizerunek, który będzie idealnie pasował do koncepcji sesji zdjęciowej.

Zadbam o każdy szczegół, abyś Ty mogła skupić się na byciu sobą przed obiektywem.

Cena: 600 zł

Czas trwania: 2-3 godziny

Nazywam się Sabina Hajdo Piórek i od 8 lat z sukcesem prowadzę markę modową rêver, która została doceniona przez British Vogue za unikatowy styl i jakość produktów. Pasja do mody oraz bogate doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych projektów zainspirowały mnie do rozszerzenia działalności o profesjonalne doradztwo wizerunkowe.

 

Moja przygoda z modą zaczęła się od marzenia. Teraz moim celem jest pomoc innym w budowaniu ich osobistego stylu i wizerunku. Przez lata pracy w branży modowej zdobyłam wiedzę i umiejętności, które pozwalają mi na tworzenie indywidualnych, eleganckich i przemyślanych stylizacji.

0
Search icon
rêver Sabina Hajdo – Piórek