-  O nas

 

Marzenia mają wielką moc!

 

Nazywam się Sabina, a moja historia zaczęła się od marzenia. Odważyłam się marzyć i te marzenia spełniać. Nic nie dzieje się samo i tak w 2015 roku narodził się pomysł założenia marki rêver.

 

Początkowo poszukiwałam swojej niszy i odnalazłam ją w prostych, stonowanych projektach dla najmłodszych z nutką elegancji. Klasyczne płaszcze i sukienki szybko znalazły swoich miłośników, wśród których w 2018 roku znalazł się British Vogue, wyróżniając markę za unikatowy styl i jakość produktów. Wszystko nad czym pracowałam do tej pory nabrało jeszcze większego sensu i przekonania, że tworzymy wyjątkowe rzeczy.

 

Po pięciu latach na rynku swoją premierę miała pierwsza kolekcja dla kobiet zgodna z filozofią marki. Klasyczne, proste fasony łączące ponadczasowy styl. Ubrania w których każda z nas czuje się piękna. Wszystkie produkty powstają w naszej pracowni z dbałością o detale i wykończenie.
Wyróżniają nas krótkie niepowtarzalne kolekcje i limitowane ilości. Ubrania jakie opuszczają pracownie szyte są ręcznie, a dzięki indywidualnemu podejściu możliwa jest modyfikacja produktu i dopasowanie go do potrzeb klienta. Jeżeli masz specjalne życzenia co do swojego zamówienia skontaktuj się z nami! Postaramy się spełnić Twoje marzenia!
Odwiedź naszą pracownię w Brzesku. Obserwuj nas facebooku oraz instagramie.
Zapraszam Cię do mojego świata marzeń!
Sabina

rêver to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży kobiecej i dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach.” – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

Skontaktuj sie z nami
Pracownia/Sklep:
ul I. Mościckiego 6
32-800 Brzesko
Telefon: 602 239 626, 663 321 609

kontakt@rever.com.pl

  • Your cart is currently empty
0
rêver