-  O nas

 

„rêver to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach.” – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

 

 

Założycielka rêver – Sabina Hajdo-Piórek długo szukała swojej niszy w świecie mody. Na rynku istniały już ubrania wysokiej jakości, jednak w większości przeznaczone były dla osób dorosłych. Sabina postanowiła to zmienić i niedługo potem powstał pierwszy produkt marki – casualowe spódniczki dla dziewczynek. Następnym krokiem było wypuszczenie limitowanej kolekcji ubrań dla dzieci, która wzbudziła zachwyt wśród przyjaciółek Sabiny i sprawiła, że szybko stały się stałymi Klientkami marki.

Kolejnym przełomem były narodziny córeczki Lenki, która została pierwszym krytykiem projektów swojej mamy. Dzięki temu ubrania rêver to nie tylko najwyższej jakości materiały, starannie dobrane tkaniny oraz klasyczne ponadczasowe fasony – to przede wszystkim wygodne ubrania stworzone z myślą o najmłodszych.

 

 

Po pięciu latach działalności na rynku marka postanowiła wprowadzić kolekcję dla kobiet zgodną z filozofią firmy. Proste klasyczne fasony, stonowane barwy i najwyższej jakości tkaniny. A wszystko szyte w podkrakowskiej pracowni z dbałością o wykończenie i detale.

Produkty dostępne są na www.rever.com.pl  oraz stacjonarnie w sklepie w Brzesku. Markę można śledzić przez facebookowy fanpage oraz instagram

rêver to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży kobiecej i dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach.” – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

Skontaktuj sie z nami
Pracownia/Sklep:
ul I. Mościckiego 6
32-800 Brzesko
Telefon: 602 239 626, 663 321 609

kontakt@rever.com.pl

0
rêver
X