-  Szycie na miarę
szkic-projektu
proces-krojenia-materiału

Odczarowując szycie na miarę!

Każda z nas jest inna. Mamy różne sylwetki, proporcje, upodobania. Mimo, że od dawna jesteśmy szufladkowane do standardowych rozmiarów, to wiemy, że w wielu przypadkach to się zupełnie nie sprawdza! Wielokrotnie popadamy w róże kompleksy z powodu rozmiaru. Chcemy Ci powiedzieć, że rozmiar zupełnie nie ma znaczenia! Najważniejsze to dobrze dopasowane i skrojone ubranie!
Zarówno produkty, które znajdziesz w naszym sklepie online w stałej ofercie jak również produkty z kolekcji premium, możemy dopasować do Twoich potrzeb. Realizujemy też indywidualne projekty na życzenie klienta po przeprowadzonej rozmowie i konsultacji. Nasz zespół to najlepsze krawcowe i konstruktorzy z wieloletnim doświadczeniem co daje gwarancję Twojego i naszego zadowolenia! Wszystkie produkty szyjemy w naszej podkrakowskiej pracowni. Stawiamy na jakość wykończenia i limitowane ilości, a także dajemy Ci możliwość szycia na miarę!
Zachęcamy do odwiedzin naszej pracowni, gdzie na miejscu możecie zobaczyć tkaniny i dodatki oraz zdjąć miarę. Nasz zespół pomoże w dobrze odpowiedniego rozmiaru i fasonu dla Twojej sylwetki, doradzi w doborze dodatków. Jeżeli nie masz możliwości spotkania się z nami osobiście możesz przysłać swoje wymiary a także umówić się z nami na konsultacje telefoniczne lub video. 
Jeżeli masz do nas pytania zapraszamy do kontaktu!
Sabina z rêver

rêver to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży kobiecej i dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach.” – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

Skontaktuj sie z nami
Pracownia/Sklep:
ul I. Mościckiego 6
32-800 Brzesko
Telefon: 602 239 626, 663 321 609

kontakt@rever.com.pl

  • Your cart is currently empty
0
rêver