-  Reklamacje i zwroty

ZWROT

Zakupiony produkt możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie, produkt należy odesłać w oryginalnym pudełku wraz z wszystkimi metkami i zabezpieczeniami. Nie przyjmujemy zwrotów produktów noszących ślady użytkowania.

 

Do przesyłki dołącz:

Zwrot jest płatny. Koszt przesyłki ponosi Klient.

Uwaga! W przypadku produktów szytych na indywidualne zamówienie, nie podlegają one zwrotom ani wymianie!

 

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić produkt, należy postępować go zgodnie z powyższymi krokami, a następnie dokonać ponownego zakupu lub napisać do nas na Facebooku, Instagramie lub wyślij maila na adres: kontakt@rever.com.pl

 

REKLAMACJA

W przypadku, kiedy zakupiony w naszym sklepie produkt nie spełnia oczekiwań lub nie jest zgodny z zawartą umową, Klientowi przysługuje możliwość reklamacji towaru.

W sprawie reklamacji prosimy o kontakt pod adresem mailowym: kontakt@rever.com.pl

Sklep ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji.

rêver to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży kobiecej i dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach.” – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

Skontaktuj sie z nami
Pracownia/Sklep:
ul I. Mościckiego 6
32-800 Brzesko
Telefon: 602 239 626, 663 321 609

kontakt@rever.com.pl

0
rêver
X