Sabina Hajdo - Piórek

[/vc_column]

Wszystko zaczęło się od marzenia

Moja przygoda z modą zaczęła się od marzenia. Teraz moim celem jest pomoc innym w budowaniu ich osobistego stylu i wizerunku. Przez lata pracy w branży modowej zdobyłam wiedzę i umiejętności, które pozwalają mi na tworzenie indywidualnych, eleganckich i przemyślanych stylizacji.

 

Jako założycielka marki rêver, zajmuję się projektowaniem, kreacją wizerunku marki, odpowiadam za konceptualizację i stylizację sesji zdjęciowych. Doradzam klientkom w wyborze odpowiednich fasonów, pracując z różnymi typami sylwetek i preferencjami.

 

Pomagam również w dobieraniu stylizacji okazjonalnych na ważne wydarzenia – od eleganckich przyjęć po biznesowe spotkania, a także w tworzeniu zestawów na sesje zdjęciowe oraz publiczne wystąpienia.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na skuteczną pomoc w wykreowaniu harmonijnego i spójnego wizerunku.

Sabina Hajdo - Piórek

[/vc_column]

O mnie

Moje wykształcenie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna dało mi cenne umiejętności w zakresie skutecznej komunikacji, która jest kluczowa w świecie mody, w czasie tworzenia spersonalizowanych strategii wizerunkowych. 

 

Ukończyłam Kurs Konstrukcji Ubioru w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU, wzbogacając wiedzę techniczną. Indywidualne Szkolenie dla Stylistów wyposażyło mnie w praktyczne umiejętności, umożliwiając tworzenie przemyślanych stylizacji, które odpowiadają na potrzeby klientek. 

Sabina Hajdo - Piórek

[/vc_column]

Filozofia

Zgodnie z moją filozofią promuję zamiłowanie do klasyki w nowoczesnej formie. Wyznaję zasadę “Mniej znaczy więcej” oraz podkreślam znaczenie jakości i klasycznych elementów garderoby. Takie podejście pozwala zbudować przemyślaną i mądrą szafę kapsułową.  

 

Moją misją jako doradcy wizerunkowego jest sprawienie, by każda kobieta czuła się piękna, pewna siebie i stylowa. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej klientki, pomagam odkryć i podkreślić osobisty styl, pokazując, jak ubrania mogą wydobyć piękno i dodać pewności siebie.

0
Search icon
rêver Sabina Hajdo – Piórek