-  Przegląd szafy

Przegląd Szafy

Czy kiedykolwiek, stojąc przed pełną szafą pomyślałaś, że nie masz w co się ubrać?

 

Masz ubrania, które nigdy nie widziały światła dziennego?

 

Ten pakiet to kompleksowy przegląd garderoby pod kątem tego, co jest Ci potrzebne, co Ci służy i jak możemy zmaksymalizować potencjał Twojej szafy.

Zajmiemy się następującymi aspektami

1. Analiza zawartości szafy – w czasie naszego spotkania, wspólnie dokonamy przeglądu Twojej szafy. Dowiemy się, jakie ubrania już posiadasz, które z nich nosisz najczęściej, a które leżą zapomniane na dnie i dlaczego.

 

2. Doradztwo w zakresie kolorów i krojów – pomogę Ci zrozumieć, jakie kolory i kroje najlepiej podkreślają Twoje naturalne atuty.

 

3. Sortowanie i porządkowanie – pomogę Ci zorganizować Twoją szafę w taki sposób, aby znalezienie odpowiedniego ubrania na każdą okazję było łatwe i przyjemne.

 

4. Planowanie zakupów – razem stworzymy listę ubrań i dodatków, które uzupełnią Twoją garderobę i pozwolą stworzyć spójne, wielofunkcyjne stylizacje.

 

5. Stylizacje z ubraniami z Twojej szafy – pokażę Ci, jak różnie można zestawiać Twoje ubrania, aby uzyskać nowe, świeże stylizacje.

 

6. Wsparcie na przyszłość – w razie potrzeby odpowiem na Twoje pytania i udzielę porady modowej również po zakończeniu usługi ‘Przeglądu Szafy’.

Zapomnij o porankach spędzonych na zastanawianiu się, co na siebie włożyć. Ze mną zbudujesz garderobę, która będzie funkcjonalna i zgodna z Twoim stylem życia oraz osobowością. Czas zainwestować w siebie!

Cena: 800 zł + koszty dojazdu

Czas trwania: 3 godziny

 

Nazywam się Sabina Hajdo Piórek i od 8 lat z sukcesem prowadzę markę modową rêver, która została doceniona przez British Vogue za unikatowy styl i jakość produktów. Pasja do mody oraz bogate doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych projektów zainspirowały mnie do rozszerzenia działalności o profesjonalne doradztwo wizerunkowe.

 

Moja przygoda z modą zaczęła się od marzenia. Teraz moim celem jest pomoc innym w budowaniu ich osobistego stylu i wizerunku. Przez lata pracy w branży modowej zdobyłam wiedzę i umiejętności, które pozwalają mi na tworzenie indywidualnych, eleganckich i przemyślanych stylizacji.

0
Search icon
rêver Sabina Hajdo – Piórek