blog   -  rêver – odkryj sztukę szycia na miarę

rêver – odkryj sztukę szycia na miarę

Podstawą filozofii marki rêver jest szacunek dla tradycyjnego krawiectwa. W podkrakowskiej pracowni, która jest sercem naszej marki, klasyczne rzemiosło łączy się z nowoczesnym podejściem do mody. Wierzymy, że ubrania powinny być tworzone z dbałością o każdy detal, z myślą o kobiecie, która będzie je nosić. Moda to sztuka, twórczość oraz sposób wyrażania siebie. Chcemy dzielić się z Wami naszymi wartościami i tym co nas inspiruje. Właśnie dlatego powstał projekt rêver-odkryj sztukę szycia na miarę.  

Czym jest projekt rêver – odkryj sztukę szycia na miarę?

To inicjatywa stworzona z myślą o kobietach, które poszukują unikalności w modzie, cenią indywidualne podejście i stawiają na ubrania, które są nie tylko piękne, ale też doskonale dopasowane. Będziemy podróżować po różnych miastach, żeby dać Wam możliwość zobaczenia naszych kolekcji na żywo. Podczas spotkań, nasz profesjonalny zespół krawcowych będzie do Waszej dyspozycji. To idealna okazja, żeby spotkać się z naszymi klientkami osobiście i pokazać to czym się wyróżniamy – wysoką jakość produktów i indywidualne podejście do każdej z Was. 

Sobota, 15 lipca

W sobotę, 15 lipca, odbyło się pierwsze spotkanie w ramach naszego projektu. Pracownia rêver na jeden dzień przeniosła się do butiku E-Garderobe w Warszawie, miejsca, które podobnie jak my, podkreśla wartość zrównoważonej mody i indywidualnego podejścia do klienta.

Tego dnia profesjonalne krawcowe były do Waszej dyspozycji. Mieliśmy okazję poznać Wasze oczekiwania, preferencje co do stylu oraz zdjąć Wasze wymiary. Te cenne informacje, zebrane podczas spotkania, pozwolą nam tworzyć dla Was ubrania idealnie dopasowane do sylwetki, które podkreślą Waszą unikalność i piękno. Mogłyście również zobaczyć naszą kolekcje na żywo, przymierzyć ubrania, które najbardziej przyciągnęły Waszą uwagę, a także poznać naszą pasję do krawiectwa. Udało nam się stworzyć przestrzeń do ciekawych, inspirujących rozmów, w której każda kobieta mogła poczuć się doceniona. 

 

 

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Waszą obecność, zaangażowanie i ciepłe przyjęcie. To właśnie dla Was stworzyliśmy projekt rêver-odkryj sztukę szycia na miarę. Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań. Będziemy dzielić się z Wami dalszymi etapami tej niezwykłej przygody.

 

Do zobaczenia wkrótce!

Zespół rêver x Sabina Hajdo-Piórek

0
Search icon
rêver Sabina Hajdo – Piórek