-  Bez kategorii   -  RÊVER KIDS W BRYTYJSKIM VOGUE !

RÊVER KIDS W BRYTYJSKIM VOGUE !

Prawie każdy w życiu ją ma. Pogłębia ją, motywuje go do dalszego działania, szukania. Napędza i determinuje. Pasja, to dzięki niej powstała marka rêver KIDS.

Miłość do mody, pięknych rzeczy, wnętrz, wszystkiego co subtelne, piękne w swej prostocie, podróże, sposób życia, codzienne doświadczenia są składową naszej marki. Jesteśmy z Wami już od ponad trzech lat i w tym miejscu chciałabym Wam podziękować osobiście. Dziękuję, że jesteście ! To dla Was a w szczególności Waszych dzieci powstają nowe projekty. To Wy dajecie mi wskazówki czego potrzebujecie, co lubicie, co Wam się podoba.
Nie dawno zostaliśmy wyróżnieni przez brytyjską edycję Vogue. A nasza marka przez redaktorów jednego z najważniejszych tytułów świata mody została nazwaną marką rekomendowaną. Jestem ogromnie dumna, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych dziecięcych marek z całego świata. Jest to dla mnie duże zaskoczenie, ale i też nowa energia do dalszej ciężkiej pracy. Możecie wierzyć lub nie ale wyróżnienie ‘’spadło’’ na mnie w momencie zwątpienia w swoje siły. Ale podobno nic nie dzieje się bez przyczyny… ????
Magazyn zaprosił nas do trzymiesięcznego edytorialu. Najnowszy wrześniowy numer, w którym mamy zaszczyt być jest już w sprzedaży zarówno w Wielkiej Brytami jak i w Polsce.
W ostatnim czasie mało nas w mediach społecznościowych ale to dlatego, że pracujemy nad nową kolekcją, którą mam nadzieję, będę mogła Wam pokazać za miesiąc. Już teraz zdradzę, że pojawią się nowe sukienki, spódniczki i płaszcze. Będzie bardzo dziewczęco i pastelowo- tak jak lubimy! Wszystko uszyte z naturalnych tkanin z pięknej Hiszpanii. Mam nadzieję, że nowe wzory i fasony przypadną Wam do gustu.
Wyróżnienie o którym pisałam otwarło też przed nami wiele drzwi głównie na rynku Wielkiej Brytanii. Mam nadzieję, że podejmę dobre decyzję. Trzymajcie kciuki! Tymczasem szukamy kolejnych pięknych tkanin tym razem na nowości dla mam i wszystkich Pań, które kochają klasykę!

Sabina

rêver to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży kobiecej i dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach.” – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

Skontaktuj sie z nami
Pracownia/Sklep:
ul I. Mościckiego 6
32-800 Brzesko
Telefon: 602 239 626, 663 321 609

kontakt@rever.com.pl

  • Your cart is currently empty
0
rêver