-  blog   -  WITAJCIE NA BLOGU RÊVER KIDS !
ReverKids3 37 e1634417676957

WITAJCIE NA BLOGU RÊVER KIDS !

Bycie mamą to jedno z najważniejszych wyzwań w życiu kobiety. Daje szczęście, spełnienie i emocje, których wcześniej nie doświadczyłyśmy. Sama jestem szczęśliwą mamą, a moja córka każdego dnia daje mi ogrom bezwarunkowej miłości i mnóstwo pozytywnej energii. Jest moją inspiracją i napędza mnie do działania. To z myślą o niej projektuje ubrania i realizuje nowe projekty.

Tak zrodził się pomysł na założenie bloga rêver KIDS. Do współpracy zaprosiłam wyjątkowe kobiety- mamy, które chcą podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, tym co w macierzyństwie lubią najbardziej i tym co je denerwuje. Niebawem je poznacie i mam nadzieje, że polubicie jak ja… ????

Chciałabym aby blog rêver KIDS stał się miejscem w sieci do którego lubicie wracać, miejscem pełnym inspiracji, wiedzy, pięknych kadrów,
które cieszą oko. Miejscem wymiany opinii, pewnego rodzaju odskocznią w codziennych obowiązkach.

Będziemy pisać o dziecięcej modzie, macierzyństwie, stylu życia, wnętrzach, podróżach. Nie zabraknie też garstki przepisów na szybkie i zdrowe potrawy dla maluchów, a także newsów z rêverowej pracowni.

Cieszę się, że z nami jesteście !

Sabina

rêver to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży kobiecej i dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach.” – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

Skontaktuj sie z nami
Pracownia/Sklep:
ul I. Mościckiego 6
32-800 Brzesko
Telefon: 602 239 626, 663 321 609

kontakt@rever.com.pl

  • Your cart is currently empty
0
rêver