-  FAQ

W opisie produktu znajdują się rozmiary produktu dla poszczególnych rozmiarów.

Jeśli masz wątpliwości wybierz rozmiar, który Ty lub Twoje dziecko nosi na co dzień. Jeżeli martwisz się, że wybrany przez Ciebie rozmiar nie będzie pasował, skontaktuj się ze mną, zawsze odpisze i z przyjemnością doradzę.

Sabina

fb/ig: @rever.com.pl

tel. 602239626

email: kontakt@rever.com.pl

Zwykle dostawa zajmuje 1-3 dni roboczych. Jeżeli zależy Ci na bardzo szybkiej realizacji napisz komentarz do zamówienia lub wyślij do nas wiadomość, zrobimy wszystko co w naszej mocy abyś była zadowolona.

Bezpiecznie zapłacisz za pośrednictwem PayU.

Dostępne formy płatności:

  • Blik
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • PayPo
  • Twisto
  • Przelew

Przy zamówieniach powyżej 400 zł dostawa jest darmowa.

Dostawa jest realizowana za pośrednictwem firmy Inpost:

  • Kurier: 15 zł
  • Paczkomat: 15 zł

14 dni od daty otrzymania przesyłki. Koszt przesyłki pokrywa klient.

Produkt należy odesłać w terminie nie przekraczającym 14 dni od czasu otrzymania zamówienia, dołączając do przesyłki formularz zwrotu oraz rachunek za zamówienie. Link do formularza znajduje się w mailu potwierdzającym zakup oraz mailu z informacją o zrealizowanie zamówienia. Zwracany towar należy zapakować w oryginalne pudełko. Klient pokrywa koszt zwrotu.

Adres zwrotu: I. Mościckiego 6, 32-800 Brzesko

Reklamacje prosimy kierować na adres email: kontakt@rever.com.pl

W opisie konkretnego produktu znajdują się jego dokładne wymiary. Jeśli nie masz ochoty się mierzyć wybierz rozmiar, który wybierasz najczęściej.

Tak, klient ponosi koszt dostawy.

Tak, każde zamówienie pakujemy dla Ciebie w ekologiczne białe pudełko, elegancki logowany papier i przewiązujemy szarym sznurkiem. Opakowanie w 100% biodegradowalne.

Tak, w zakładce „akcesoria” można wybrać bon podarunkowy na dowolną kwotę.

rêver to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży kobiecej i dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach.” – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

Skontaktuj sie z nami
Pracownia/Sklep:
ul I. Mościckiego 6
32-800 Brzesko
Telefon: 602 239 626, 663 321 609

kontakt@rever.com.pl

  • Your cart is currently empty
0
rêver